Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
examen acces 2008 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 14

Salt la continut


examen acces 2008


266 replies to this topic

#261 Daniela.Zaharia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 235 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 October 2008 - 06:35 PM

este posibil sa fie tot 15 variante cu subiecte
DanielaZ



#262 alexa1

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Gender:Female

Postat 25 October 2008 - 06:58 PM

BAFTA!




#263 mony23

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1239 Postari:
  • Location:

Postat 25 October 2008 - 07:19 PM

... si cate 5 probleme la fiecare disciplina
Am invatat ca succesul se masoara nu atat prin pozitia pe care cineva a castigat-o in viata cat prin obstacolele pe care el le-a depasit incercand sa invinga.



#264 carmen1

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 19 November 2008 - 02:56 PM

Vezi postareamarlin, la Mar 11 2008, 07:33 PM, a spus:

Daca vreti cartea cu teste grila 2007 in format pdf, puteti sa lasati adresa de mail.

te rog tare frumos sa ma ajuti si pe min..sunt noua pe aici,vreau si eu cartea si eu trebuie sa ma inscriu la exament anul 2009

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 29 November 2008 - 07:07 PM




#265 Giorgi

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 59 Postari:
  • Location:Braila
  • Interests:Contabilitate

Postat 29 November 2008 - 01:13 PM

Vezi postareaadelina, la Jul 30 2008, 08:48 PM, a spus:

carmenszlwa iti pot trimite cartea din 2007 pe mail.
Mailul meu este melecbari@yahoo.com


Buna,
te rog frumos poti sa-mi trimiti si mie cartea din 2007 pe georgeta_pavel@yahoo.com? Ai dat cumva examen anul acesta, cum a fost caci in cartea din 2008 doar teorie este si probleme, fara grile, s-au dat grile anul acesta? mersi mult, pupiki.



#266 studenta IV

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 185 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 29 November 2008 - 07:25 PM

Vezi postareaGiorgi, la Nov 29 2008, 01:13 PM, a spus:

Incepand cu anul 2008 nu mai exista grile ci doar subiecte deschise, subiectele la examen au fost in general intrebarile nerezolvate din cartea de anul acesta, mai putin la audit si deontologie unde au existat si subiecte din afara cartii. Gasesti la "cereri materiale" cartea de anul acesta in format pdf. Succes si ca un sfat rezerva-ti cel putin 4 luni de invatat intensiv ca sa apuci sa inveti tot. :thumbup:



#267 symonapyp

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 31 May 2009 - 08:08 PM

Buna tuturor,
Va rog mult, daca are cineva scanat materialele (manualele) din bibliografia pentru expert contabil
2008 sau 2009 sa-mi trimiteti pe mail la symonapyp@yahoo.com.
Multumesc mult.
Bafta tuturor la examen!






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL