Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ANUNT IMPORTANT ! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


ANUNT IMPORTANT !


6 replies to this topic

#1 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 29 January 2008 - 12:01 PM

dragi consultanti fiscali,

din respect pt. efortul vostru sustinut de a forma o noua breasla distincta - cea a consultantilor fiscali - administratia acestui site vine in intampinarea cerintelor voastre, exprimate in diverse moduri, de a va face cunoscuti ca si practicieni, de a va pune serviciile la dispozitia celor interesati.

de aceea, in cel mai scurt timp posibil (1-2 zile) se vor infiinta si pt. voi 1-2 noi linkuri de genul celor cu "firme de contabilitate" / "contabili particulari" , probabil se vor numi "firme de consultanta fiscala" si "consultanti fiscali particulari" :biggrin:
pt. accesul facil la aceste noi linkuri, ele se vor pozitiona tot in partea de sus a paginii si tot in zona barei de conectare, unde sunt si cele mai vechi.

pana atunci, va rugam insistent sa renuntati la alte forme de reclama mai mult sau mai putin mascata fiindca vom aplica sanctiuni celor ce vor persista sa o faca in nume propriu sau al tertilor.

"aveti putintica rabdare" :thumbup: , ca se rezolva si asta :lostit (13):

asigurandu-va de tot sprijinul posibil, va multumim pt. intelegere si va dorim mult succes.

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 29 January 2008 - 12:36 PM




#2 AnaStancu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 157 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 03 February 2008 - 08:46 PM

Multumim conta.ro! Multumim Otilia!




#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 04 February 2008 - 06:21 PM

uufff ... c-am zis 1-2 zile si deja a trecut o saptamana ... uite asa ma face de rusine sefu' asta al meu, dar tot mi-e drag :tongue:

am vb si azi cu el, l-am rugat sa se grabeasca fiindca e urgent, a promis ca se face repejor ... ce sa mai zic ...



#4 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 05 February 2008 - 04:54 PM

Vezi postareaALUPEI OTILIA, la Feb 4 2008, 06:21 PM, a spus:

uufff ... c-am zis 1-2 zile si deja a trecut o saptamana ... uite asa ma face de rusine sefu' asta al meu, dar tot mi-e drag :tongue:

am vb si azi cu el, l-am rugat sa se grabeasca fiindca e urgent, a promis ca se face repejor ... ce sa mai zic ...

http://www.conta.ro/add_consultant.php
conta_ro



#5 lupoaica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 138 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 05 February 2008 - 04:57 PM

pai si ma baga la notari ????!!!?????

Am gasit! :tongue: Multumim! :biggrin:

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 15 July 2008 - 02:55 PM

preda



#6 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 06 February 2008 - 01:15 PM

Vezi postareaconta_ro, la Feb 5 2008, 04:54 PM, a spus:


sefuuu' :tongue: , pune si link-ul sus pe pagina !



#7 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 09 February 2008 - 08:01 PM

ati vazut ca aparut si linkul, pus in stanga sus pe pagina, sub sigla conta.ro, da ? :biggrin:

faceti-va cunoscuti inscriindu-va !! :tongue:

va multumim !






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL