Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
chemare la protest - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


chemare la protest


2 replies to this topic

#1 Doina P

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1143 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 31 January 2008 - 12:09 PM

Am primit de la CECCAR pe fax un "Anunt important ", prin care suntem chemati sa protestam impotriva discriminarii din profesia contabila... si introducerea in L privind auditul statutar a amendamentelor din nota 416 trimisa de CECCAR la MF.
In concluzie cei din Buc sunt chemati sa semneze nota . Eu merg maine
Eu am scanat anuntul,dar nu stiu cum sa-l atasez...
Sper sa pot sa multumesc CECCAR-ului



#2 ddragos16

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 36 Postari:

Postat 31 January 2008 - 12:50 PM

Daca vrem sa avem o reactie de la autoritatile mai mari trebuie scris la un ziar si poate ne baga cineva in seama si face scandal. Parca mai in toamna Jurnalul National si Cotidianul au facut ceva valva cu astfel de articole. Scrieti la ziare si anuntati problema ca in Bucuresti si in tara pe alocuri se primeste doar cu viza si prin alte locuri se primeste si fara viza.
Succes.

Hai Steaua!



#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 31 January 2008 - 02:10 PM

chiar asa ! ai dreptate, dragos ! :good:

ia sa scriem noi pe la forumurile lor ...

Doinita, se ataseaza fisierul scanat ca oricare alt fisier, cu conditia sa nu fie prea mare :biggrin:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL