Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Casa marcat + soft calculator - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Casa marcat + soft calculator

1 reply to this topic

#1 luke

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:

Postat 17 March 2005 - 10:37 PM

Mi-am luat o casa de marcat pe care o sa o fiscalizez zilele acestea. Exista vreo problema daca eu fac un soft care sa trimita la casa bonurile si casa sa le printeze si sa le inregistreze? Am auzit un zvon ca acel soft ar trebui sa fie autorizat de cineva. Care ar fi problema daca eu in loc sa apas pe taste la casa trimit toate datele din calculator? Casa oricum inregistreaza toate operatiile. Are cineva idee cum o sa trebuiasca scoase bonurile (in lei grei sau normali)?
Va multumesc.



#2 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 21 March 2005 - 10:22 AM

eu nu stiu de nici o autorizatie..e o porcarie sa existe asa ceva..bonurile sunt in lei vechi pana pe 1 iulie 2005 si dupa in lei noi







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL