Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
O eroare de inregistrare care nu apare in Balanta de verific - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


O eroare de inregistrare care nu apare in Balanta de verific

3 replies to this topic

#1

  • Guests

Postat 15 July 2004 - 04:52 PM

Sunt o societate nou infiintata si am depus primul meu bilant.
Este vorba de Bilantul la 30.06.2004 si mi-am dat seama ca am uitat sa trec rulajele debitoare si creditoare ale contului 121 "Beneficii si pierderi" în cadrul BV cu 4 egalitati.
De fapt sunt afectate rulajele D si C care ar fi trebuit sa fie mai mari cu o aceiasi suma. Soldurile D si C sunt corecte.

Stie cineva daca este o eroare grava? Ce repercursiuni poate sa apara? Mai pot sa fac ceva in legatura cu acest aspect?

Mentionez ca Bilantul si situatiile anexe mi-au fost primite fara sa mi se atraga atentia asupra greselii.



#2 LEXUS

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 427 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 15 July 2004 - 08:48 PM

Ti-am raspuns pe reclama :))




#3

  • Guests

Postat 16 July 2004 - 10:24 AM

Multumesc "LEXUS". Am receptionat raspunsul dupa reclama. Imi dau seama ca am fost fraiera, dar si lipsita de experienta. Fiind la inceputul activitatii nu am dat prea multa importanta acestei raportari. Adevarul este ca am incercat sa-mi fac singura toate lucrarile si nu m-am verificat suficient.
Inca o data multumesc si sanatate multa!
Succes in toate activitatile tale prezente si viitoare.



#4 micky1978

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 30 November 2004 - 11:14 AM

Ajutor!
Nu stiu ce pot sa fac. Am aceeasi problema. Poate cineva ca imi dea in sfat?






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL