Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Scoala de soferi - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Scoala de soferi

7 replies to this topic

#1 amalia1

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 02 April 2008 - 06:40 PM

Va rog sa ma ajutati cu o monografie contabila pentru o scoala de soferi.Cu multumiri.



#2 ramona.gabriela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 99 Postari:

Postat 02 April 2008 - 11:10 PM

bonurile fiscale emise se inreg. in 704, iar cheltuielile prin 628, etc




#3 atmsocom

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 18 April 2008 - 08:35 PM

Vezi postarearamona.gabriela, la Apr 3 2008, 12:10 AM, a spus:

bonurile fiscale emise se inreg. in 704, iar cheltuielile prin 628, etc

nu toate merg in 628 ce faci cu 6022, cheltuielile cu benzina. La o scoala sunt foarte importante. Apropo cati litri au la ora instructorii???



#4 lupoaica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 138 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 05 December 2008 - 02:13 PM

cam tarziu cu raspunsul... 1 litru/ora .
preda



#5 redsmile

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 31 July 2010 - 12:57 PM

Buna ziua! Pana acum nu am cerut ajutorul nimanui, mi-am tot batut capul cu tot felul de probleme intalnite, dar acum chiar nu am idee! M-am angajat de 3 zile la o firma de scoala de soferi si am intalnit niste anomalii la inregistrarea leasingului.......
De exemplu ct 471 si 1687 nu erau inchise......le-am inchis si acum merg normal pe 666 dar ce fac cu 665, diferentele de curs valutar, care au fost inregistrate in 609 :lnr (1): ?
Reevaluarea cf reglementarilor nu s-a facut de la inceputul anului 2010 pana in iunie 2010 la cursul BNR al lunii anterioare celei in care se face inregistrarea! Ce fac sa ies la lumina? Va rog mult de tot ajutati-ma! :laugh:



#6 redsmile

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 04 August 2010 - 09:12 PM

Mdap......multumesc!



#7 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2579 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Postat 04 August 2010 - 10:31 PM

parca ai mai pus intrebarea si in alt topic si ti s-a raspuns.
Cu placere!



#8 redsmile

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 05 August 2010 - 03:03 PM

Da, am vazut! Multumesc mult de tot! :lnr (1):






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL