Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
magazin second hand - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


magazin second hand


  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 teoden

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 43 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:pitesti

Postat 14 May 2008 - 01:36 PM

de curand am deschis un magazin second hand haine la kg.noi cumparam haine la kg cu sacii.in ei gasim imbracaminte incaltaminte genti, etc.cum ne scadem cu marfa?este evident ca nu putem face inventar la sf lunii.factura vine pe textile sh deci nu scrie imbracaminte incaltanminte genti etc. dar pe casa de marcat avem 12 coduri.am defalcat ff in aceste coduri cu aproximari de kg.preturile se scad la fiecare trei zile.cineva imi spune sa facem o aga cu scaderea preturilor de fiecare data, si marfa ?
lucreaza cineva cu sh, dati-mi idei cum faceti dvs.este tare complicat.
astept raspunsuri si de denisavelea@yahoo.com


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL