Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
adresa deblocare cont garantii buna executie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

adresa deblocare cont garantii buna executie

3 replies to this topic

#1 mamadana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 186 Postari:
  • Location:galati

Postat 27 May 2008 - 10:02 AM

va rog daca se poate cat mai repede un model de adresa catre banca pentru deblocarea contului de garantii buna executie



:thumbup:
daniela



#2 mariusika

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:

Postat 03 June 2008 - 03:59 PM

Vezi postareamamadana, la May 27 2008, 11:02 AM, a spus:

va rog daca se poate cat mai repede un model de adresa catre banca pentru deblocarea contului de garantii buna executie



:thumbup:


Ai aici un model...doar inlocuiesti spatiile libere cu datele banci si ale furnizorului

Fisiere atasate





#3 mamadana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 186 Postari:
  • Location:galati

Postat 13 June 2008 - 07:32 AM

Vezi postareamariusika, la Jun 3 2008, 04:59 PM, a spus:

Vezi postareamamadana, la May 27 2008, 11:02 AM, a spus:

va rog daca se poate cat mai repede un model de adresa catre banca pentru deblocarea contului de garantii buna executie



:thumbup:


Ai aici un model...doar inlocuiesti spatiile libere cu datele banci si ale furnizorului



multumesc frumos :smile:
daniela



#4 malcec1

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 16 January 2011 - 10:20 PM

Vezi postareamamadana, la May 27 2008, 12:02 PM, a spus:

va rog daca se poate cat mai repede un model de adresa catre banca pentru deblocarea contului de garantii buna executie



:thumbup:

Buna seara. Va dau o solutie mai buna dacat scrisoare de garantie bancara sau depunere numerar in contul beneficiarului si anume:
- asigurare garantie participare licitatie
- asigurare buna executie
- asigurare retur avans.
Avantaj:
Asigurarile de garantii, care sunt echivalente cu angajamentele de plata bancare, inlocuiesc scrisoarea de garantie bancara si ofera companiilor un avantaj enorm: nu blocheaza cash-ul colateral pentru garantie.
Daca doriti detalii suplimentare ma puteti contacta la E-mail: malcec1@gmail.com.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL