Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
mesaje private - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


mesaje private


6 replies to this topic

#1 mushired

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 26 Postari:

Postat 27 May 2008 - 01:03 PM

Buna ziua,

As vrea sa stiu si eu de cand voi putea trimite mesaje private. Am citit regulamentul si acolo scria ca dupa primele 10 mesaje postate sau poate am inteles eu gresit. :)
Multumesc anticipat!

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 07 June 2009 - 04:59 PM




#2 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 29 May 2008 - 12:06 PM

Da, dupa primele 10 mesaje postate poti folosi si PM




#3 mushired

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 26 Postari:

Postat 01 June 2008 - 07:34 PM

Am incercat si azi sa trimit si nu pot. Unde gresesc ?

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 29 August 2008 - 04:00 PM




#4 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 June 2008 - 02:50 PM

2 solutii:

1. http://www.conta.ro/forum/index.php?act=He...DE=01&HID=6
2. persoana destinatara a mesajului are casuta dezactivata sau nu poate folosi mesageria privata



#5 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 19 June 2008 - 12:40 PM

pt. Florin76 :biggrin:

dragule, am vrut sa-ti raspund la cele 2 pm si nu am putut fiindca ai blocat accesul la pm-ul tau. daca iti deblochezi mesageria (ca sa poti primi mesaje) ti le voi retrimite.
oricum :
1. rezolvat dublare topic, multumesc mult pt. atentionare, esti un dragut - ca intotdeauna !
2. la atasare fisiere, nu uita de fct. UPLOAD, buton tot acolo -in dreapta ! de asemenea, e posibil sa-ti fi depasit capacitatea de atasare fisiere, scrie despre problema ta, tot aici - la probleme tehnice, vezi ca e un topic deschis deja, putin mai jos fata de asta (2-3 pozitii).
Andreea' iti poate spune mai multe si mai bine fiindca ea e sefa (si) de soft !! :smile:

sa ai o zi frumoasa. :sad: :thumbup:

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 19 June 2008 - 12:42 PM




#6 sandu304

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Targu Mures

Postat 16 July 2009 - 03:19 PM

de ce nu se poate expedia un mesaj unui membru forum ce eroroare sa strecurat



#7 Dana42

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2187 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RO

Postat 16 July 2009 - 08:56 PM

Citeste Regulamentul forumului, esti membru nou (0-9 postari), vei putea folosi mesageria dupa ce vei depasi cele 9 postari.

Dana







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL