Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
topic sters - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


topic sters


3 replies to this topic

#1 oanab04

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 30 Postari:

Postat 29 May 2008 - 10:06 AM

Am postat ieri un topic nou, care cred ca mi-a fost sters, pentru ca nu imi mai apare, vreau sa zic doar ca imi pare foarte rau ca cineva pe acest forum este in masura sa hotarasca cand "este momentul sa ajutam" si viata cui merita si a cui nu. O sa spuneti ca era o abatere de la profilul forumului, asa este dar din moment ce exista precedent, mi-am permis sa postez, pentru ca este singurul forum pe care il citesc, iar Laura imi este prietena si bat si voi bate in continuare la multe usi pt ea si am vazut multi oameni insensibili si egoisti, asa ca nimic nu ma mai mira.



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 30 May 2008 - 11:49 AM

topicul ti s-a sters fiindca acest forum nu gazduieste nici un fel de cereri de bani ca ajutoare !!!

singurele apeluri umanitare permise aici fara acordul administratorilor sunt cele pt. care nu se doresc transferuri bancare, cum ar fi sa votam in diverse petitii cu caracter umanitar (gen adoptii, politia animalelor, etc...), sa donam sange ... si altele asemenea.

deci, inainte de a posta, ar fi trebuit sa ceri acordul expres al administratorilor pt. apelul tau in care cereai contributii banesti !! mesajul tau nu este distrus, daca obtii acest acord expres de la administratori, el poate fi repus pe forum. pana atunci, insa ...

aaa... si inca ceva : despre ce precedent vorbesti ?? cel de la inundatiile de acum vreo 2 ani ?? acel apel a fost sustinut si gestionat de Alex, administratorul forumului ! altfel, nici unui alt apel care implica transferuri de bani nu i s-a mai dat curs, nu i s-a mai permis afisarea si asta se stie ...

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 31 May 2008 - 11:26 AM




#3 robertantal

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 868 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:orice

Postat 20 November 2008 - 01:22 PM

Citeaza

conta.ro este un site Apolitic, prin urmare orice campanie dusa pro sau contra unui partid politic (formatiune politica) este interzisa.
articolul afiliat adresei publicate de tine la "diverse subiecte" este vadit anti PDL (deci anti un partid politic) si, pe baza regulamentului acestui forum, postul ti-a fost sters.

te rugam sa renunti la astfel de actiuni pe acest site, in caz contrar vei fi sanctionat !

numai bine.

In regula.

Nu fac politica si deci nu ma intereseaza politica. Am dat intamplator peste acest site, cautand niste articole legate de criza mondiala si vaccinul gardasil (ultima ce ma intereseaza in mod direct) cu trimiteri la mai multe site-uri din afara tarii. Citind mai multe articole prin link-urile postate pe acest site, am fost surprins de modul "neobisnuit" (parerea mea) in care sunt prezentate anumite situatiii si stari de fapt. Consider ca este un punct de vedere "sanatos" in ati da seama cum esti pacalit ca fiinta umana. Acest lucru l-am avut in vedere cand am postat: am vrut ca si altii sa citesca si sa inteleaga ca tot ceea ce se intampla in lume si la noi e pura facatorie si ca totul ni se induce. Este adevarat ca exista si postari cu caracter vadit politic, insa sunt si mai multe de interes, sa spunem, general. Nu stiu ce culoare politica are cel ce scrie sau daca este un "inamic" sau cel putin" tinteste catre cei enuntati. Nu asta ma preocupa. Prin urmare, am un oarecare regret ca nu se poate posta si aici asa ceva, dar cum regulile trebuiesc respectate ("ca peste tot"), inteleg si am sa incerc mai mult discernamant in aceasta privinta.

Cu multumiri pentru intelegere,

Robert Antal
Important in viata nu este ceea ce faci, ci sa faci bine ceea ce faci! Astfel, vei deveni un om mai bun ... Continua sa te straduiesti mai mult!



#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 20 November 2008 - 08:20 PM

era f simplu sa-ti dai seama (hai sa nu ne mai ascundem dupa deget) ca postul tau a fost clar neregulamentar si de aceea a disparut din zona vizibila a forumului.
articolul aflat la link-ul postat de tine continea atacuri vadite la unul din partidele politice aflate in campanie electorala, motiv pt care a fost sters ... cu stiinta si acordul proprietarului acestui site.

daca doreai "ca si altii sa citesca si sa inteleaga ca tot ceea ce se intampla in lume si la noi e pura facatorie si ca totul ni se induce ", o selectie din articolul respectiv care sa NU contina atacuri la vreun partid politic era mai in regula, insa in cazul respectiv, sincera sa fiu, nu prea vad cum se putea realiza asa ceva, majoritatea ideilor fiind legate de acel partid.

una peste alta, fi multumit ca nu ai luat si sanctiune fiindca a fost primul post de acest gen in ultima vreme si ne-am gandit ca e mai bine sa facem o atentionare publica serioasa inainte de a incepe sa sanctionam sever asemenea "promovari" de pagini web !

o seara buna.

aaa... sa nu uit : data viitoare iti voi da mesaj de avertizare in mod public, daca tot vad ca cel de pe pm il afisezi pe forum spre vederea tuturor ... asa macar nu-mi mai pierd vremea cu trimisul mesajelor pe mesageria privata, ca ... ce rost mai are, nu-i asa ??

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 20 November 2008 - 08:31 PM







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL