Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
istoric taxe si impozite locale 2000-2007 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


istoric taxe si impozite locale 2000-2007


6 replies to this topic

#1 jeni_eugenia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 16 June 2008 - 02:01 PM

Buna , ma poate ajuta cineva cu un istoric , o evolutie a taxelor si impozitelor locale din Romania(2000-2007).....sau cu un site,un autor,o revista....ceva? Va multumesc si astept cit mai repede un raspuns!



#2 nilufera

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 237 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 June 2008 - 02:28 PM

Copii astia cibernetici nu stiu de google?! sau e vorba doar de lene, vorba altui utilizator.. :thumbup:




#3 nopris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1575 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:A invata mai mult unii de la altii si a deveni mai priceputi si mai buni.

Postat 16 June 2008 - 03:20 PM

Vezi postareajeni_eugenia, la Jun 16 2008, 02:01 PM, a spus:

ma poate ajuta cineva cu un istoric , o evolutie a taxelor si impozitelor locale din Romania(2000-2007)...
Din anul 2004 le gasesti in diversele versiuni ale Codului fiscal, sau o versiune actuala care contine si variantele anterioare. Taxele sunt adesea sub forma unor tabele destul de mari care s-au modificat uneori semestrial.
Anterior Codului fiscal cred ca gasesti date in OG 36/2002 privind impozitele si taxele locale, republ.in MO 670 din 10.09.2002, cu modificarile si completarile ulterioare.
Drumul catre fericire nu se afla in a face ceea ce iti place, ci in a-ti place ceea ce trebuie sa faci! (Sai Baba)



#4 jeni_eugenia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 16 June 2008 - 03:24 PM

multumesc mult,pe google n-am gasit nimic,altfel nu mai apelam aici ! Multumesc inca o data !



#5 madalinab

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1733 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 June 2008 - 05:28 PM

hm, jeni, crede-ma ca nu-i frumos ce spui. am dat acum cautare pe google si am gasit chiar un tabel cu toate taxele si impozitele incepand cu 1998 pana in prezent.
next time, incearca alta scuza.
Madalina



#6 jeni_eugenia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 18 June 2008 - 07:12 PM

Vezi postareamadalinab, la Jun 16 2008, 06:28 PM, a spus:

hm, jeni, crede-ma ca nu-i frumos ce spui. am dat acum cautare pe google si am gasit chiar un tabel cu toate taxele si impozitele incepand cu 1998 pana in prezent.
next time, incearca alta scuza.
faceai mult mai bine daca-mi indicai site-ul....caut in disperare si nu gasesc nimic....oricum ai pierdut acelasi timp....dar rautatea face parte din noi,nu?



#7 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 18 June 2008 - 09:47 PM

Stimata colega Jeni Eugenia,
Nu-i vorba de rautate ci de timp pierdut, pentru comoditatea Dumitale.Dupa cum bine stii acest forum este gratuit, motiv pentru care nu este normal sa pui etichete colegilor nostri.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL