Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
lucrare disertatie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


lucrare disertatie


3 replies to this topic

#1 Nemesis

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 158 Postari:

Postat 20 June 2008 - 04:07 PM

Am de facut lucrarea de disertatie cu urm titlu:
Mărimea contabilă a rezultatelor evidențiată prin contul de profit si pierdere
Am strans ceva materiale si ma gandeam la colegii care au terminat ,poate ma pot ajuta cu ,,un studiu de caz,,pe aceasta tema.
multumesc.

Aceasta postare a fost editata de Nemesis: 20 June 2008 - 04:08 PM




#2 Nemesis

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 158 Postari:

Postat 20 June 2008 - 04:19 PM

sau pe tema,,bilantul contabil,,trebuie sa fac un studiu de caz pe 3 ani in urma. :thumbup:




#3 Nemesis

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 158 Postari:

Postat 30 June 2008 - 09:14 PM

Am pus manuta si mi-am facut lucrarea >
Analiza structurii bilantului pe baza diagnosticului financiar .
Era bun un ajutor dar..............AM TERMINAT :frusty:



#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 July 2008 - 07:04 PM

bravo tie :frusty: felicitari !

nu-i asa ca acum esti f. multumit(a) de tine ?? poti fi chiar madru(a) ca te-ai descurcat ... :frusty: :thumbup:
ai vazut ce bine e sa te ajuti, in primul rand, singur(a) ?? si sa te lasi pe mana altuia cat mai putin posibil ??






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL