Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Somatie de la Camera Consultantilor Fiscali - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Somatie de la Camera Consultantilor Fiscali


23 replies to this topic

#21 Doina P

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1143 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 17 August 2008 - 10:37 AM

Fantastic... nu mai inteleg nimic..Poate au cazut la un acord....CECCAR cu CCF ??
Eu nu am primit nimic.



#22 AnaB

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 215 Postari:

Postat 17 August 2008 - 10:47 AM

Scrie si la ei pe site acelasi lucru.

http://www.ceccarbuc.ro/




#23 andreea

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 580 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Literatura, muzica, computere, masini....toate in egala masura.

Postat 21 August 2008 - 11:08 AM

problema, cum o vad eu este urmatoarea: din spirit de turma (si de data asta am dat dovada din plin) toata "populatia" membra CECCAR s-a trecut pe listele CCF ca pers fizica si juridica. Trebuia sa luam atitudine si sa NU ne inscriem in CCF......asa le dam membrii cu sacul, le dam cotizatii si apoi plangem ca e abuz....in fine, om trai si om vedea



#24 lupoaica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 138 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 21 August 2008 - 01:35 PM

CECCAR-ul doarme inca de la infiintare... de asta a si ajuns profesia asta unde a ajuns. Macar aia din Camera Consultantilor Fiscali stiu sa-si tina cursurile cum trebuie, in sensul ca iti clarifici niste probleme participand la cursurile lor. La CECCAR nu mai vad de nas ce se intampla in tara. Cred ca pana nu se schimba conducerea CECCAR, nu se va schimba nimic. Oricum e urat ce se intampla. Le-a luat bucatica cu bucatica (ANEVAR, Camera Auditorilor...). Se stie ca nu rezisti in piata daca nu esti puternic. Pacat ca nu are cine sa ne reprezinte...
preda






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL