Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cerere model PV AGA, raport admin. - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


cerere model PV AGA, raport admin.

1 reply to this topic

#1 eu_2006

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:

Postat 03 May 2007 - 06:29 PM

Vezi postareaGAMA, la May 3 2007, 05:08 PM, a spus:

Extras din situatiile financiare este extrasul de banca si trebuie doar pt.registrul comertului sau si pt.administratia financiara?
Cererea de depunere bilant o iau de la registrul comertului?

Cand este ultima zi a depuneri bilantului la registrul comertului?

Extras din situatiile financiare nu este extrasul de banca,ci bilantul.La reg.comertului se depun formularele de bilant F.10,F.20,F.30,F.40,insotite de reportul administratorului si procesul verbal ad adunarii generale,plus discheta. Deci,fara notele explicative si fara balanta.Formularul de cerere exista la Reg.Comertului,dar poti incerca si pe site-ul lor,de obicei au acolo toate formularele. Termenul de depunere: 15 zile de la Adunarea Generala in care s-au aprobat situatiile financiare si s-a hotarat repartizarea profitului pe destinatii.

Multumesc mult de tot pt.raspuns.

Pot sa va rog sa-mi dati si mie formularele tipizate pt. raportul administratorului si procesul verbal al adunarii generale, imi cer mii de scuze ca va sacai dar e primul bilant care il fac si nu prea stiu.

Va multumesc anticipat.



#2 Stefania26

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 28 Postari:
  • Location:Arad

Postat 15 April 2008 - 06:04 PM

Am nevoie de un model de proces verbal al adunarii generale ,va rog frumos!!!!!!Va multumesc !

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 19 October 2008 - 02:04 PM







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL