Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
raport Z - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 4

Salt la continut


raport Z


65 replies to this topic

#61 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 09 May 2010 - 01:55 AM

Numai este obligatoriu, dar eu personal inca scot raportul X pentru a ma autovverifica cu inregistrarile rapoartelor Z.



#62 hurduc

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 30 June 2010 - 08:32 PM

Poate ma ajuta cineva in umatoarea situatie: la un punct de lucru bar, daca scot Z-ul pentru ziua in curs (de ex.1iulie) in data de 2 iulie (adica dupa ora 00:00) e bine? barul a program de la 10:00 la 24:00 Ar trebui sa scot Z-ul la 23:55, ca sa fie aceeasi zi de lucru??? Va multumesc anticipat.

Aceasta postare a fost editata de hurduc: 30 June 2010 - 08:32 PM




#63 isis

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 102 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 30 June 2010 - 10:14 PM

Vezi postareaFlorin_76, la May 9 2010, 02:55 AM, a spus:

Numai este obligatoriu, dar eu personal inca scot raportul X pentru a ma autovverifica cu inregistrarile rapoartelor Z.


si nu este obligatorie nici incheierea unui contract cu cei care asigura service-ul la casa de marcat?



#64 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2579 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Postat 01 July 2010 - 04:37 PM

eu stiam ca nu mai e obligatorie depunerea raportului z atasat la decont, nu listarea rap.z.

Aceasta postare a fost editata de mihaela_cva: 01 July 2010 - 04:37 PM




#65 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 01 July 2010 - 06:48 PM

Mihaela
cred ca ai citit gresit era vb de raportul x nu z

Pt Isis
Din cate stiu nu e obligatoriu contract .



#66 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2579 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Postat 02 July 2010 - 12:22 AM

:lnr (1):






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL