Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
taxe notariale - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


taxe notariale


2 replies to this topic

#1 niki

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 168 Postari:

Postat 29 September 2008 - 09:18 PM

salutare !
am cumparat un imobil printr-o firma de leasing.am intles ca exista un ordin din anul 2006 care ma obliga la inregistrarea taxelor notariale la valoarea imobilului?
ma puteti ajuta cu nr ordinului sau cu inregistrarile contabile?
multumesc anticipat.



#2 niki

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 168 Postari:

Postat 08 October 2008 - 06:52 PM

nu ma ajuta nimeni?




#3 iliescu

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 12 October 2008 - 03:51 PM

Vezi postareaniki, la Oct 8 2008, 07:52 PM, a spus:

nu ma ajuta nimeni?
Cred ca vei gasi in OMF 1752/2005 o prevedere care zice ca toate cheltuielile ocazionate de achizitia si punerea in functiune a unui mijloc fix de includ in valoarea de achizitie a bunului respectiv.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL