Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
REZULTATE - examen acces Expert Contabil 2008 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


REZULTATE - examen acces Expert Contabil 2008


223 replies to this topic

#1 tiffany

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Gender:Female

Postat 26 October 2008 - 10:27 PM

acum cred ca toata lumea asteapta cu ( mai multa sau mai putina) nerabdare rezultatele.. :thumbup:

avem ceva de asteptat.. :tongue: din cate am inteles, in jurul datei de 10 Noiembrie se vor afisa...



#2 secex

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 43 Postari:

Postat 28 October 2008 - 10:45 AM

am citit in regulament ca in 20 zile trebuie sa dea rezultatele, deci cam pe 15 noiembrie....




#3 palika

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg.Mures

Postat 29 October 2008 - 03:46 PM

hmda.......si am mai citit pe undeva ca se vor afisa la sediile CECCAR ......deci nu cumva sa avem (ca anul trecut) o viziune clara pe ansamblu a rezultatului examenului... caci unele sedii nici macar site-uri nu au....



#4 alina1606

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj Napoca

Postat 29 October 2008 - 04:27 PM

Noi, am fost informati in sala ca rezultatele se vor afisa in 10 noiembrie, la filiala, dupa ora 16.00



#5 nicoleiancu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 29 October 2008 - 06:34 PM

ciao.si eu tot in 10 noiembrie am auzit ca s-ar afisa.succes la toata lumea :thumbup:



#6 sory.anghel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Gender:Female

Postat 29 October 2008 - 07:31 PM

noroc tuturor



#7 evelina26m

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:

Postat 05 November 2008 - 11:03 AM

O sa imbatranesc pana se afiseaza rezultatele. :(
Bafta tuturor!



#8 floriss

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:

Postat 05 November 2008 - 01:03 PM

Se pare ca pe 10 Nov o sa afiseze rezultatele.Am gasit un anunt pe ceccar Iasi care suna asa:

"Anunţarea rezultatelor finale ale examenului de acces la profesia contabilă din 19 şi 26 octombrie 2008 se va face în data de 10 noiembrie 2008 la sediul filialelor.

Contestaţiile candidaţilor vor fi înaintate Aparatului Central în termen de 24 ore de la afişarea rezultatelor, pe adresa de e-mail contestatii@ceccaro.ro ."


Bafta tuturor



#9 palika

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg.Mures

Postat 05 November 2008 - 01:35 PM

Am sunat ieri la filiala CECCAR.... mi s-a spus ca in data de 10, la orele 16 se vor afisa rezultatele la sediul filialei...si cei care sunt declarati respinsi vor fi anuntati telefonic, sa aiba timp pentru a depune contestatia.. ce amabili :biggrin:



#10 panseluta

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 05 November 2008 - 03:54 PM

adica daca la bucuresti s-au inscris 1200(ipotetic) si sunt declarati admisi doar citiva cei de la ceccar dau 1000 de telefoane

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 07 November 2008 - 10:41 PM
citare mesaj anterior




#11 palika

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg.Mures

Postat 05 November 2008 - 04:12 PM

Asta mi s-a spus la filiala M....... saracii de noi, ca nici site nu avem. La Bucuresti nici o problema, ca vor pune pe site, si mai sunt citiva norocosi. Restul chiar vor astepta telefonul....sau mai bine NU :thumbup:



#12 christana

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 06 November 2008 - 10:13 PM

HM!! ASTEPAM CU TOTII!! :thumbup:



#13 alexa1

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Gender:Female

Postat 07 November 2008 - 10:14 AM

Vezi postareachristana, la Nov 6 2008, 11:13 PM, a spus:

HM!! ASTEPAM CU TOTII!! :thumbup:


Luuuunga asteptare, cu mari emotii, dar speram sa fie bine pentru cat mai multi! :frusty:



#14 adyc

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 07 November 2008 - 05:30 PM

Asa e, e greu...



#15 ALINA IOANA

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 08 November 2008 - 09:19 PM

:thumbup: SA SPERAM CA TOTUL VA FI OK.
DAR PANA LUNI.... :frusty:



#16 magda_23

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 100 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 08 November 2008 - 10:19 PM

Vezi postareapalika, la Nov 5 2008, 04:12 PM, a spus:

Asta mi s-a spus la filiala M....... saracii de noi, ca nici site nu avem. La Bucuresti nici o problema, ca vor pune pe site, si mai sunt citiva norocosi. Restul chiar vor astepta telefonul....sau mai bine NU :thumbup:


degeaba avem site, ca va fi blocat, ca si anul trecut :frusty:



#17 prelipcica

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 09 November 2008 - 11:30 AM

stiti cumva la ce ora se vor afisa rezultatele pe site?
stiu ca anul trecut la sediul filialei au fost afisate la ora 9, dar pe site.....nu cred ca au fost tot la 9
unde mai pui ca site-ul ceccar a si fost blocat de atatea accesari...
probabil ca si acum va fi la fel

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 10 November 2008 - 01:17 PM
citare mesaj anterior




#18 nicolaitza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 101 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:constanta

Postat 09 November 2008 - 02:54 PM

La filiala Constanta ,luni 10.noiembrie dupa ora 16 se vor afisa rezultatele.Lunga asteptare.



#19 palika

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg.Mures

Postat 10 November 2008 - 08:55 AM

Stiu in mod sigur ca anul trecut rezultatele s-au dat la 1 octombrie orele 13, cand s-a blocat si site-ul CECCAR-ului. Dar atunci s-a afisat la un loc pe toata tara. La filiala ni s-a spus ca si ei asteapta sa vada, dar cum e blocat site-ul, nici ei nu stiu; dupa orele 16 nu mai lucrau la filiala. Am aflat rezultatul abia a doua zi dupa ora 8 la telefon, si pana la orele 14 puteam depune contestatiile (in 2 oct.), si tot atunci se si afisa la sediul filialei.
Atunci erau toate rezultatele la un loc, acum nu vom vedea mai nimic, eventual daca nu adunam informatiile, noi aici pe forum. Daca ar scrie fiecare care e situatia totala la ei acasa......
BAFTA TUTUROR ! :thumbup:



#20 lumi78

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:

Postat 10 November 2008 - 08:57 AM

Pe site-ul de la bacau scrie ca s-au afisat la sediul Ceccar. A fost cineva la Bacau?
[

quote name='palika' date='Nov 10 2008, 09:55 AM' post='186753']
Stiu in mod sigur ca anul trecut rezultatele s-au dat la 1 octombrie orele 13, cand s-a blocat si site-ul CECCAR-ului. Dar atunci s-a afisat la un loc pe toata tara. La filiala ni s-a spus ca si ei asteapta sa vada, dar cum e blocat site-ul, nici ei nu stiu; dupa orele 16 nu mai lucrau la filiala. Am aflat rezultatul abia a doua zi dupa ora 8 la telefon, si pana la orele 14 puteam depune contestatiile (in 2 oct.), si tot atunci se si afisa la sediul filialei.
Atunci erau toate rezultatele la un loc, acum nu vom vedea mai nimic, eventual daca nu adunam informatiile, noi aici pe forum. Daca ar scrie fiecare care e situatia totala la ei acasa......
BAFTA TUTUROR ! :thumbup:
[/quote]






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL