Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
REZULTATE - examen acces Expert Contabil 2008 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 12

Salt la continut


REZULTATE - examen acces Expert Contabil 2008


223 replies to this topic

#221 nopris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1575 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:A invata mai mult unii de la altii si a deveni mai priceputi si mai buni.

Postat 19 November 2008 - 03:06 PM

Vezi postareamaris77, la Nov 17 2008, 11:10 PM, a spus:

Referitor la constestatii as vrea sa stiu daca au mai fost persoane care au trimis contestatia pe adresa de mail:contestatii@ceccaro.ro si nu s-au regasit pe lista finala a rezultatelor contestatiilor?
Cunosc pe cineva care a trimis e-mail dupa ora inchiderii (11.11.2008 ora 8:30), cu intarziere de circa 30 de minute si nu s-a mai regasit pe lista de contestatii.
Drumul catre fericire nu se afla in a face ceea ce iti place, ci in a-ti place ceea ce trebuie sa faci! (Sai Baba)



#222 alexandrudaniela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 56 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bistrita

Postat 26 November 2008 - 01:21 PM

Vezi postareamorgana, la Nov 17 2008, 05:50 PM, a spus:

de ce nu se dau notele celor admisi, precum si notele dupa contestatie?
sunt curioasa sa aflu cat a luat dupa contestatie individa asta VISAN I. DIANA STEFANIA BUCURESTI BUCURESTI 6.80 7.36 1 6.76 7.32 5.60 6.80 5.95, dupa ce a avut 1 la drept :thumbup: :frusty: :sad:

Ce sa mai spun?! Chestia e absolut sublima!!!!!!!!!!!!!!!
Eu am luat 9.40 la conta, peste 8 la toate celelalte materii si am picat cu 5.20 la deontologie! Bineinteles ca nu am luat nici dupa contestatie!!!!! Si daca nu as stii 100% ca am facut de cel putin de 6 la toate materiile din al doilea examen...............dar sincer nu inteleg cum se corecteaza acolo! Cred ca din 2 in 2 ! Altfel nu imi explic!
Cum spunea cineva mai sus, in Romania nu conteaza cat inveti! Daca nu as fi stat acasa sa imi netezesc creierii invatand, nu ma suparam! Dar ma rog......... Nu credeam sa pic in viata mea vreun examen cu media apropae 8!!!!!!!!!!SUBLIM!!!!!!!!!! Minunata Romanie!!!!!!!!!!
Imi pare rau pentru toata lumea care a picat! Si pentru cei care vor mai incerca la anul, bafta!!!!!!!!!!! Mie una mi-a ajuns odata sa fiu batjocura unora care inteleg sa corecteze de la dreapta la stanga!!!!!!!




#223 Anhe-Ada

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 26 November 2008 - 04:23 PM

Felicitari pentru reusita!!!!!!
Ai dat la Bucuresti? Am putea lua legatura pe mail?



#224 stefan1974

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 27 November 2008 - 01:16 PM

Si eu am luat 8.18 media generala , dar am avut 4.80 la deontologie si tot nimic la contestatie . Este o mare magarie , la craiova la contestatii au intrat toate nevestele inspectorilor de la directia generala de finante , cum asa ? Cu grija este cea mai mare batjocora de examen .

Aceasta postare a fost editata de stefan1974: 27 November 2008 - 01:18 PM







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL