Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
REZULTATE - examen acces Expert Contabil 2008 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


REZULTATE - examen acces Expert Contabil 2008


223 replies to this topic

#41 iulia constantin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 39 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Ploiesti

Postat 10 November 2008 - 10:35 AM

Vezi postareasecex, la Oct 28 2008, 10:45 AM, a spus:

am citit in regulament ca in 20 zile trebuie sa dea rezultatele, deci cam pe 15 noiembrie....
Am sunat la sediu CECCAR din Ploiesti, acolo unde am dat examenul si mi-a spus ca rezultatele se vor afisa in jurul pranzului
Noua la examen ne-a spus presedintele de sala ca rezultatele se dau clar pe 10 noiembrie, adica azi.
BAFTA!



#42 cosmin0304

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 399 Postari:
  • Gender:Male

Postat 10 November 2008 - 10:39 AM





#43 alexa1

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Gender:Female

Postat 10 November 2008 - 10:41 AM

La Brasov sunt afisate atat la sediul Ceccar cat si la Maria Baiulescu unde s-a dat examenul! :thumbup:



#44 miha2

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 10 November 2008 - 10:43 AM

DEZASTRU LA BUCURESTI!DIN AN IN AN TOT MAI PUTINI ADMISI! :pullhair:



#45 katy39

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Braila

Postat 10 November 2008 - 10:50 AM

Felicitari celor admisi si multe multumiri celor care au participat la rezolvarile subiectelor. La Braila sunt vreo 18 admisi . Eu am luat :thumbup:



#46 criogenia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 60 Postari:

Postat 10 November 2008 - 10:50 AM

Este un rezultat previzibil avand in vedere ceea ce a aparut pe acest site imediat dupa examenul din 19.10.2008.

Eu raman la parerea mea ca acest examen se poate lua daca citesti temeinic teoria.
In privinta schimbarii metodei de examinare nu cred ca se va schimba ceva decat odata cu schimbarea conducerii CECCAR.

Pana atunci vom mai avea de tras cu acest sistem.



#47 mia76

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 10 November 2008 - 10:53 AM

Si la Mures sunt rezultatele, am aflat la telefon ca am luat. Alte detalii nu stiu.



#48 ana.maria.

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 10 November 2008 - 11:06 AM

Vezi postareaalexa1, la Nov 10 2008, 10:41 AM, a spus:

La Brasov sunt afisate atat la sediul Ceccar cat si la Maria Baiulescu unde s-a dat examenul! :thumbup:
la bacau sunt afisate la sediul ceccar. oricum a fost ciudat au luat numai 11 persoane. eu am picat la doctrina cu 5,2 cu toate ca sunt sigura ca am facut mai mult . am facut constestatie la contestatii@ceccaro.ro dar nu imi pun mari sperante deoarece consider ca acest examen este facut sa-l pici. atat am avut de spus



#49 teofilia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 214 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:timisoara

Postat 10 November 2008 - 11:07 AM

Am luatttttttttttttttt. Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaa
La Timisoara s-au afisat pe site. Am luat 84 din 225 candidati. Note mici la deontologie am observat la resprinsi.



#50 mihaela2005

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 58 Postari:

Postat 10 November 2008 - 11:08 AM

de Cluj nu stiti nimic?



#51 sandina29

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 10 November 2008 - 11:10 AM

Ce site are CECCAR Timisoara? Pe ceccar.ro la sectiunea filiale nu apare!! Spune-ne si noua site-ul!



#52 magda_23

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 100 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 10 November 2008 - 11:15 AM

Vezi postareaana.maria., la Nov 10 2008, 11:06 AM, a spus:

la bacau sunt afisate la sediul ceccar. oricum a fost ciudat au luat numai 11 persoane. eu am picat la doctrina cu 5,2 cu toate ca sunt sigura ca am facut mai mult . am facut constestatie la contestatii@ceccaro.ro dar nu imi pun mari sperante deoarece consider ca acest examen este facut sa-l pici. atat am avut de spus

un model de contestatie ai? Poti sa-l afisezi?



#53 palika

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg.Mures

Postat 10 November 2008 - 11:16 AM

Vezi postareasandina29, la Nov 10 2008, 01:10 PM, a spus:

Ce site are CECCAR Timisoara? Pe ceccar.ro la sectiunea filiale nu apare!! Spune-ne si noua site-ul!
http://ceccartimis.weblog.ro/
dar mie nu mi se deschide...



#54 ancapascu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 10 November 2008 - 11:19 AM

De Bihor nu stiti nimic?



#55 floriss

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:

Postat 10 November 2008 - 11:19 AM

A depus cineva contestatie?Este un model anume?



#56 lulutza77

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 10 November 2008 - 11:25 AM

Felicitari tuturor. Si eu am aflat ca am luat la BV. Poate mai vorbim despre stagiu in continuare. Adresa mea de mail este luana_mada@yahoo.com



#57 cosmin0304

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 399 Postari:
  • Gender:Male

Postat 10 November 2008 - 11:28 AM

reultate timis - un link pt admisi si unul pt respinsi

http://fisierulmeu.r...le0113-pdf.html
http://fisierulmeu.r...le0114-pdf.html



#58 oanab04

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 30 Postari:

Postat 10 November 2008 - 11:36 AM

de galati stie cineva ceva? Felicitari celor care au aflat deja un rezultat bun.



#59 CarmenPMC

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 10 November 2008 - 11:43 AM

Vezi postareasandina29, la Nov 10 2008, 09:48 AM, a spus:

Si la Sibiu s-au afisat la sediul filialei. Nu stiu cati admisi sunt, eu am aflat prin mail ca am fost admisa. Cat despre rezultatele de la Bacau, sper sa nu fie acelasi procent de promovabilitate in toata tara.

eu am aflat telefonic ca am luat :thumbup:



#60 Crissuc

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 17 Postari:

Postat 10 November 2008 - 11:45 AM

Buna tuturor,
Nu cred ca o sa mai fie buna pt o mare parte din noi,pt ca s-au afisat rezultatele la acces si dupa cum constatati am picat pe capete,in speta din cauza deontologiei.Daca anul trecut am avut un gust amar,anul asta sunt de-a dreptul dezamagita,pt ca se pare ca daca nu parcurgi chiar toata tematica nu ai nicio o sansa sa iei minunatul acces.Am avut vointa,am invatat tot anul,dar n-am reusit sa citesc tot,este practic imposibil sa inveti tot atata timp cat ai si un servici unde stai 10-12 h.Si cum ei nu dau nici macar din carte la unele materii,ca sa mai ai o sansa,singura mea concluzie este ca nu merita sa mai dai.Imi pare rau pt ca in afara de contabilitate si fiscalitate unde pot spune ca am mai acumulat cunostinte importante,restul matariilor au fost pierdere de timp.Nu merita!!!!






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL