Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Avize si documente pentru import marfa - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Avize si documente pentru import marfa

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 vmb

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Gender:Male

Postat 15 November 2008 - 02:44 PM

Buna ziua,

Va scriu cu rugamintea de a ma indruma in a-mi extinde activitatea pe care o desfasor. Acum am o societate comerciala ce are ca obiect de activitate instalarea de sisteme de alarma si supraveghere video si doresc sa import echipamente din Europa, China si Sua.

Daca stiti va rog sa imi spuneti ce avize, aprobari si documente imi trebuie pentru a face importul si la ce institutii sa ma adresez? Vreau sa fiu 100% legal.

Va multumesc.


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL