Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
DECIZIE ANULARE FACTURI - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

DECIZIE ANULARE FACTURI

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 adrutza

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 19 November 2008 - 06:20 PM

Buna seara,sper ca nu fac un topic care exista deja,daca da...atunci scuze o sa fiu mai atenta.
Sunt nevoita sa emit o decizie prin care anulez o plaje de numere ale unor facturi emise si cautam un model de decizie pe forum.
AM compus eu ceva dar nu sunt sigura ca este ok,ca atare am sa scriu modelul aici si sper sa-mi ofere cineva o confirmare sau poate un model.Multumesc anticipat.

DECIZIE
Nr. 01 /




Subsemnatul XXXX, domicialiat in Bucuresti, Str. , nr., bl., sc., ap. C.I serie numar / emis de/ la data avand CNP in calitate de Administrator la
SC XYZ SRL, decid anularea facturilor cu seria XYZ nr. intre 1-999.


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL