Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
aptitudini 2009 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 5

Salt la continut


aptitudini 2009


82 replies to this topic

#81 magic lion

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 24 October 2009 - 10:58 PM

Vezi postareaadancovici, la Jun 25 2009, 11:58 AM, a spus:

AM TRIMIS PE aptitudini2009@gmail.com PAROLA:forumconta SINTEZE, STUDII DE CAZ SI TESTE GRILA PRIVIND APLICAREA IAS (revizuite) - IFRS, Volumul II, Ed.Ceccar 2007.

Celelate 2 volume incerc sa le pun dupa 15.07.2009.

:pullhair:


Buna,

Am incercat sa intru pe mail-ul pe care l-ai mentionat. Din pacate nu am reusit. Pot sa te rog sa ma contactezi ca sa pot intra si eu in posesia acestor carti?
Adresa mea de mail este visovanmia@yahoo.com.
Iti multumesc anticipat.

Mia



#82 adancovici

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 48 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 25 October 2009 - 03:29 PM

intrati pe gmail: examenaptitudini2009
parola:expertceccar

gasiti acolo cartile pana nu le sterge iar un "binefacator"

iar tie cred ca ti le-am trimis pe mail.




#83 mussette

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 32 Postari:

Postat 27 April 2010 - 08:59 PM

Vezi postareamussette, la Oct 14 2009, 05:03 PM, a spus:

Vezi postareaadancovici, la Jun 25 2009, 11:58 AM, a spus:

AM TRIMIS PE aptitudini2009@gmail.com PAROLA:forumconta SINTEZE, STUDII DE CAZ SI TESTE GRILA PRIVIND APLICAREA IAS (revizuite) - IFRS, Volumul II, Ed.Ceccar 2007.

Celelate 2 volume incerc sa le pun dupa 15.07.2009.

:frusty:
Buna,

te rog frumos daca poti sa mi le trimiti si mie pe email la : alina_comsa_rcs@yahoo.com. Nu le gasesc pe aptitudiniceccar 2009.
Multumesc foarte mult!

Multumim foarte mult pentru ajutor, adancovici!
Ramanem datori :laugh: !






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL