Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
noutati de la ITM Bucuresti - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


noutati de la ITM Bucuresti

34 replies to this topic

#21 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 December 2008 - 12:40 PM

Vezi postareaSeptimiu, la Nov 28 2008, 08:37 PM, a spus:

s-a modificat de muuuulte ori legea intre timp si nu se mai prevede pe nicaieri depunerea vreunui OP
ms mult, Vlad :frusty:

eu verificasem pe net daca legea se mai prezenta in forma data de vranceanu si tot ca el am gasit-o, cred ca nu am cautat cum trebuia, desi zicea acolo ca e forma actualizata, poate nu era ultima actualizare, mia culpa :thumbup:
de aceea postul tau e superbun, ms frumos inca o data ! :biggrin: acum avem si armele corecte de atac !!



#22 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 03 December 2008 - 05:04 PM

s-a renuntat la OP, a facut cineva scandal unde trebuie :D




#23 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 05 December 2008 - 03:30 PM

:thumbup: :sad: :frusty:

ms mult pt vestea cea una !



#24 studenta IV

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 185 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 05 December 2008 - 04:06 PM

La noi nu s-a cerut niciodata la ITM sa depunem copie dupa OP, am depus ieri si nu mi-a cerut nimic in plus :thumbup:



#25 c_andra

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:

Postat 10 December 2008 - 12:03 PM

Am fost luni la ITM Bucuresti, si in fata mea era o persoana care avea atasat si copie dupa OP, si i l-a dat inapoi, spunandu-i ca nu e nevoie.



#26 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 10 December 2008 - 04:25 PM

pai eu ce v-am guitzat acum cateva zile?



#27 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 10 December 2008 - 06:55 PM

si-ai avut dreptate :frusty:
eu am depus luni decl. si nu mi-a cerut nici un op :thumbup:



#28 sandman

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 25 March 2009 - 06:37 PM

La sect.1 intotdeauna (din '99 pina luna trecuta) am depus statele impreuna cu OP pt comision.
Pe 19 am avut control de la ITM si mi-au cerut OP-urile (copii) pe ultimele 3 luni!!!
Astia habar n-au de capul lor.

Aceasta postare a fost editata de sandman: 25 March 2009 - 06:40 PM




#29 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 April 2009 - 08:28 PM

sa nu va mai duceti la ITM vinerea deloc-deloc, e inchis chiar si la declaratii, fir-ar sa fie ... :sad:



#30 nina moldovan

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 67 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj

Postat 26 April 2009 - 11:10 PM

era ultima vinere din luna ....



#31 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 29 April 2009 - 03:12 PM

o buna bucata de vreme a fost in fiecare vineri la parter si era f lejer de depus una-alta (lume f. putina), se asigura doar o persoana (inspector) la fiecare sector si o d-na la declaratii online, dar era suficient fiindca mai multi nici n-ar fi avut ce face la cati eram p-acolo cu treburi diverse.
nici eu nu am stiut de acea facilitate cu vinerea pana nu mi s-a atras atentia serios asupra ei si am fost f multumita singura data cand am beneficiat de ea - adica singura vineri cand am fost la itmb.
a 2-a oara m-am "proptit" in usa inchisa cu lacat, nu am stiut ca s-a revenit asupra vinerii lucratoare cu publicul la parter si nu vreti sa stiti ce-a fost la gura mea acolo fiindca mi-a stricat toata organizarea pe ziua aia - special mutasem niste drumuri pt. vineri ca sa nu ies in oras de 2 ori si sa pierd timpul, dar iata cum mi-au stricat toata organizarea ... :smile: , daca as fi stiut ca s-a modificat "schimbarea" ci ziua de vineri ma duceam joi fiindca erau gata toate actele deja ... ce sa va mai spun, au pe stoc de la mine pt. inca vreun an - ca sa zic asa :sad:



#32 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 20 June 2009 - 08:49 PM

dragilor,

la ITM Bucuresti (Goga) e jale mare, au inceput sa bage CIM-urile in calc. si dureaza ca la balamuc, e lume multa si sunt niste cozi infioratoare, inarmati-va cu multa rabdare ca altfel o luati razna !!!

sa mai depui ceva la ITMB a devenit de vise rele :sad:



#33 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 21 June 2009 - 10:01 AM

...si pe langa asta ...daca nu-ti gaseste societatea in calculator ( mai ales cele care au vechime ).....faci un rand sa-ti caute firma si sa ti-o inregistreze in calculator si apoi, mergi la ghiseu sa-ti inregistreze contractul ! :sad:

Aceasta postare a fost editata de cristina5859: 21 June 2009 - 10:02 AM

Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#34 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 06 July 2009 - 10:27 AM

dragilor, tot asa aglomerat e ? a mai fost cineva dintre voi p-acolo zilele trecute ?

cu multumiri. :sad:



#35 madalinab

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1733 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 06 July 2009 - 01:36 PM

Aglomerat...am fost chiar astazi :cool:
Daca pleci de dimineata si te inarmezi cu rabdare si ceva de baut, este ok :sad:
Madalina






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL