Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
modele documente pt. tamplarie pvc - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

modele documente pt. tamplarie pvc

8 replies to this topic

#1 monica_dragos

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:contabilitate

Postat 17 June 2005 - 03:57 PM

Buna,

Daca are cineva un model de deviz pentru tamplarie Al si PVC va rog frumos postati pe forum

Multumesc foarte mult.

Toate cele bune!



#2 c@rmen

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Location:constanta

Postat 25 July 2005 - 03:45 PM

programul de ofertare pe care il folosesti, daca ai asa ceva , ar trebui sa scoata singur un consum (deviz) la lucrarea respectiva.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 22 October 2008 - 02:40 PM
citare mesaj anterior

nu spune ce gandesti, gandeste ce spui



#3 AK

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Location:Timisoara

Postat 25 July 2005 - 05:39 PM

Si eu as dori un deviz pentru tamplarie PVC.
As dori sa stiu daca fac bonul de consum in Excel (fiind foarte multe materii si materiale care intra la consum) este valabil? Multumesc.



#4 c@rmen

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Location:constanta

Postat 27 July 2005 - 04:10 PM

o sa incerc sa-ti trimit un model de deviz, iar in legatura cu bonul de consum gestionara de la noi de la firma foloseste bonuri de consum tipizate, ce se gaseste pe piata si insira toate materiarele acolo .
la o lucrare consumul se face pe cateva bonuri, nu stiu daca un bon facut in excel este valabil.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 08 April 2010 - 08:44 PM

nu spune ce gandesti, gandeste ce spui



#5 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 22 September 2008 - 01:41 PM

am cautat si nu am gasit un model pentru a face un Raport de productie pentru tamplarie pvc
are cineva unul ?
va rog sa il ataseze daca se poate
multumesc!
RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres



#6 eurotelsimona

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 04 December 2008 - 04:05 PM

buna, am nevoie de un model deviz pentru ofertare tamplarie pvc cu geam termopan



#7 DANA POPA

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 08 December 2008 - 06:17 PM

Vezi postareaDANA POPA, la Dec 8 2008, 07:11 PM, a spus:

Vezi postareaeurotelsimona, la Dec 4 2008, 05:05 PM, a spus:

buna, am nevoie de un model deviz pentru ofertare tamplarie pvc cu geam termopan


Buna....nu folosesti un program de ofertare, gen Fenestra? Eu am asa ceva si imi da automat devizul...bonul de consum si alte diferite rapoarte...
Altfel e mai greu sa faci rost de un deviz, practic este cam personalizat pentru fiecare lucrare. As vrea sa te ajut cumva dar e cam dificil. Oricum , multa bafta!
Zilnic nu uita macar un zambet sa trimiti si deja e mult mai usor.



#8 ralus

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 30 March 2009 - 08:38 PM

Ma poate ajuta cineva cu un model de evidenta a paletilor de pvc pe care se tine marfa intr-o fabrica de productie?Mentionez ca paletii au miscare iar o parte din ei sunt inregistrati pe obiecte de inventar, altii pe cont de consumabil. Sa fac o fisa de evidenta a miscarilor paletilor din sectie in depozitul de produse finite si note de transfer care sa justifice miscarile? dar nu stiu cum sa arate fisa. are cineva vreun model, sau macar o idee?



#9 Lianna_32

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Gender:Female

Postat 16 October 2012 - 01:53 PM

Vezi postareac@rmen, la 27 July 2005 - 04:10 PM, a spus:

o sa incerc sa-ti trimit un model de deviz, iar in legatura cu bonul de consum gestionara de la noi de la firma foloseste bonuri de consum tipizate, ce se gaseste pe piata si insira toate materiarele acolo .
la o lucrare consumul se face pe cateva bonuri, nu stiu daca un bon facut in excel este valabil.

As dori si eu un model de deviz , programul imi scoate doar in euro si nu cuprinde toate elementele.Multumesc!






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL