Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
expert contabil Spania - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


expert contabil Spania


4 replies to this topic

#1 brenda_sv_ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 249 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Suceava
  • Interests:sa invat cat mai multe

Postat 04 January 2009 - 02:22 PM

Stie cineva daca e si in Spania vreun Corp care sa reprezinte interesele si sa elibereze autorizatiile pentru expert contabil? A auzit cineva vreun caz in care un roman e contabil in Spania?

Chiar nu stie nimeni nimic, nici o informatie?

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 10 March 2009 - 10:34 PM

sunt un mic invatacel, dar o sa cresc si eu mare ca voi



#2 Mara Panduru

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Piatra Neamt

Postat 01 March 2009 - 11:43 AM

Vezi postareabrenda_sv_ro, la Jan 10 2009, 10:13 AM, a spus:

Chiar nu stie nimeni nimic, nici o informatie?

Buna ,
am gasit intrebarea ta si sunt si eu interesata daca ai aflat intre timp ceva. Nu am vazut alte postari pe forum.
Si eu explorez acest subiect, daca gasesc ceva te anunt.




#3 IonelaSerban

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 10 March 2009 - 07:59 PM

Vezi postareabrenda_sv_ro, la Jan 4 2009, 02:22 PM, a spus:

Stie cineva daca e si in Spania vreun Corp care sa reprezinte interesele si sa elibereze autorizatiile pentru expert contabil? A auzit cineva vreun caz in care un roman e contabil in Spania?

www.icjce.es Verifica acest website. Nu stiu sigur daca e ceea ce cauti dat ai putea verifica. Este un inceput.

Eu trebuie sa ma mut in Spania in 2010 si sunt in situatia in care trebuie sa stiu mai multe.
Daca afli ceva mai mult te rog impartaseste informatia...te rog

Ionela



#4 pattry07

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 22 March 2009 - 03:01 PM

Vezi postareabrenda_sv_ro, la Jan 4 2009, 04:22 PM, a spus:

Stie cineva daca e si in Spania vreun Corp care sa reprezinte interesele si sa elibereze autorizatiile pentru expert contabil? A auzit cineva vreun caz in care un roman e contabil in Spania?

Chiar nu stie nimeni nimic, nici o informatie?


http://www.aece.es/



#5 ClaudiaNicu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 99 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 20 May 2009 - 12:54 PM

Eu trebuie sa ma mut in Spania in 2010 si sunt in situatia in care trebuie sa stiu mai multe.
Daca afli ceva mai mult te rog impartaseste informatia...te rog

Ionela te rog sa ma informezi si pe mine ce ai facut in acest sens ca si eu sint interesata sa plec ca si contabil in spania si vreau sa stiu cam ce trebuie sa fac?






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL