Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
activitati desfasurate de intrepinderi familiare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


activitati desfasurate de intrepinderi familiare

3 replies to this topic

#1 ioana_85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Location:iasi

Postat 05 January 2009 - 08:39 PM

imi poate spune cineva unde as putea gasi o lista cu activitatile ce pot fi desfasurate de o intreprindere familiara? in oug 44 / 2008 eu nu am gasit asa ceva.
multumesc anticipat!



#2 iulie012006

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 431 Postari:
  • Location:romania

Postat 05 January 2009 - 10:01 PM

Buna ziua!
Credeam ca doar eu ma confrunt cu aceasta problema :biggrin:
Nici eu nu am gasit in nici un act legislativ caen-urile pt IF, II sau PFA si pana la urma am dat telefon la ORC si am aflat de la o doamna draguta ceea ce ma interesa.
Asadar puteti incerca la ORC din judetul in care locuiti si poate veti da peste cineva amabil care sa va lamureasca cu ceea ce va intereseaza.
Eu am irebat despre activitatea de proiectare si mi-a zis ca e ok, dar doar pe caen 7112, nu caen 7111 care reprezinta arhitectura si e un cod special pt profesia liberala de arhitect.
Succes!




#3 ioana_85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Location:iasi

Postat 05 January 2009 - 11:24 PM

multumesc. chiar asa am sa si fac :biggrin:



#4 jessyca

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 60 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Lipova,jud Arad

Postat 06 January 2009 - 06:25 PM

-stie cineva ce acte se depun la ONRC pentru a transforma un AF in IF. Trebuie cumva si un statut?
Va doresc un an nou fericit! -(intu prima data anul acesta,de acea va urez acum)






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL