Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
tichete de masa optional? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


tichete de masa optional?


4 replies to this topic

#1 danutanitulescu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 271 Postari:

Postat 06 January 2009 - 08:33 AM

tot aud discutii ca nu se mai acorda tichete de masa;eu nu am gasit nici o legislatie recenta care sa-mi confirme acest lucru;na puteti ajuta?



#2 vics

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 209 Postari:
  • Gender:Male
  • Interests:IT

Postat 06 January 2009 - 09:27 AM

In discutiile respective ii vorba de tichete pt bugetari.

La SC is valabile in continuare




#3 cristina1969

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 198 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 06 January 2009 - 09:30 AM

nu se mai acorda pentru salariatii institutiilor bugetare



#4 cristina1969

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 198 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 06 January 2009 - 10:17 AM

pentru a te convinge ca nu sunt doar dicutii ci este deja oficial citeste art.8 din OUG 226/2008



#5 danutanitulescu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 271 Postari:

Postat 06 January 2009 - 09:23 PM

multumesc,am inteles






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL