Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
declaratii pe zero sau rotunjesc la 1 leu ? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


declaratii pe zero sau rotunjesc la 1 leu ?

1 reply to this topic

#1 diaconu alina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 298 Postari:

Postat 17 January 2009 - 11:41 PM

buna ziua
ma confrunt cu o problema
am un angajat care are in luna decembrie doar 2 zile lucrate...alt angajat pe firma nu am. in final, programul mi-a calculat mai multe valori cu zero si anume: comision itm, fond risc si fond sanatate. credeti ca mi le accepta institutiile cu valoarea zero?sau e obligatoriu sa rotunjesc la 1 leu?stie cineva sau a fost cineva in situatia asta?
:thumbup:

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 16 March 2009 - 06:44 PM




#2 brenda_sv_ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 249 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Suceava
  • Interests:sa invat cat mai multe

Postat 18 January 2009 - 09:32 AM

Rotunjesti la 1 leu. Ceva trebuie sa platesti pentru astea 2 zile, pentru a nu aparea mai tarzu prin stagiu de la Casa de Pensii de exemplu, ca daca ai contribuit cu 0 lei, sa insemne ca nu ai contribuit deloc, si prin urmare, sa nu apara ca si lucrat.

sunt un mic invatacel, dar o sa cresc si eu mare ca voi






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL