Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
certificat de la primarie pentru lichidare SRL-urgent va rog - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

certificat de la primarie pentru lichidare SRL-urgent va rog

1 reply to this topic

#1 Ana F

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 21 January 2009 - 06:09 PM

Buna ziua. Problema mea nu prea cred ca are legatura cu contabilitatea dar nu stiu unde sa intreb...
Cei de la ONRC au zis ca dosarul de radiere trebuie sa cuprinda un certificat obtinut de la primarie din care sa rezulte ca societatea nu are datorii la bugetul local. Intrebarea mea este: acest cerificat este acelasi lucru cu certificatul de atestare fiscala privind impozite,taxe locale si alte venituri la bugetul local pentru persoane juridice obtinut de la biroul de taxe si impozite?
Va multumesc!



#2 michi dtru

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 276 Postari:

Postat 29 January 2009 - 10:32 PM

Buna seara.

Da, Ana F, despre acel certificat este vorba.

mdtru






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL