Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
lucrare master audit situatii fianciare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


lucrare master audit situatii fianciare


1 reply to this topic

#1 roxx

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 24 January 2009 - 01:25 PM

Buna ziua!
Va rog daca ma poate ajuta cineva cu un studiu practic de audit al situatiilor financiare si al contului de profit si pieredere, este pentru un proiect de dizertatie...
La partea teoretica m-am descurcat sa adun cate ceva, dar neavand nici un fel de experienta pe audit, la studiul de caz cam debusolata(sa nu zic disperata)... :frusty: Iar despre materiale ajutatoatre de la porfi coordonatori se pare ca nu se pune problema, halala scoala...Astfel ca ma adresez celor care m-ar putea ajuta! :sad: Adresa de mail: xersysxersys@yahoo.comMultumesc mult celor care si-au aruncat ochii pe acest mesaj..
O zi buna, si scuze de deranj!
Monica
xersysxersys@yahoo.com



#2 BIBI

    Membru activ

  • Validating
  • PipPipPip
  • 1336 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate, fiscalitate, legislatie

Postat 24 January 2009 - 07:28 PM

Eei bilantul unei firme de pe bursa de valori, faci scrisoare de audit catre conducerea societatii, faci raportul de audit, cu documentele(contracte, facturi, chestii din astea va fi mai dificil);Intocmesti planul de audit cu cerintele minime-poti sa le dezvolti, faci chestionarele......
deci tot ce ai scris in teorie aplici in paractica.
Si acum permite-mi o intrebare.Esti de meserie? Scuza-mi intrebarea da am o colega la acelasi master care este inginera si si-a inchipuit ca la asa un master invata contabilitate.







Similar Topics Collapse

3 useri citesc topicul

0 membri, 3 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL