Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
BILANT 2004 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


BILANT 2004

2 replies to this topic

#1 STEFAN ALINA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 51 Postari:
  • Location:MEDIAS

Postat 14 April 2005 - 12:35 PM

IMI POATE SPUNE CINEVA CE MAI TREBUIE PENTRU BILANT 2004, IN AFARA DE FORMULARELE 10,20 SI 30,PENTRU MICROINTREPRINDERI, TREBUIE NOTE EXPLICATIVE? SAU RAPOARTE.
DACA DA IMI POATE TRIMITE CINEVA CELE NECESARE PE ADRESA
dany_stef@yahoo.com



#2 silvia stanciu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 247 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 17 April 2005 - 01:13 PM

Pentru Nore nu stiu ce sa mai zic, unele administratii le vor, altele nu. Mai trebuie insa declaratia pe proprie raspundere a administratorului din Legea 82.




#3 ioana_drg

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:informare, colaborare, schimb de experienta

Postat 16 April 2006 - 03:11 PM

Alina te-ai lamurit cum e cu bilantul din 2004 ? Ma poti lamuri si pe mine ? Si eu as avea nevoie de notele explicative la bilantul din 2004, daca le ai mi le poti trimite si mie la ioana_dragon@yahoo.com ?
Multumesc.
ioana






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL