Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
viza control financiar preventiv - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


viza control financiar preventiv


5 replies to this topic

#1 laura_1976

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:

Postat 29 January 2009 - 09:52 PM

buna tuturor!
lucrez la o regie autonoma ca economist si de curand am primit si controlul financiar preventiv cu sporul aferent la salariu :sad: , dar problema e ca nu prea sunt informata indeajuns, dupa parerea mea , despre responsabilitatile unei asemenea functii; de aceea am rugamintea ca oricine stie secrete, carti ,legi chestii de care tb sa te pazesti sa/mi spuna si mie avand eterna mea recunostinta, sper sa mai fie cineva in situtatia mea si care sa fie membru acestui forum............... :frusty:
multumesc anticipat oricarei sugestii



#2 BIBI

    Membru activ

  • Validating
  • PipPipPip
  • 1336 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate, fiscalitate, legislatie

Postat 20 February 2009 - 07:17 PM

Tota legislatia legata de CFPP se afla pe site-l ministerului de finante.La primirea vizei nu ai facut si un referat legat de CFFP, ca asa se cere in unele locuri.

Aceasta postare a fost editata de BIBI: 20 February 2009 - 07:18 PM




#3 laura_1976

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:

Postat 12 March 2009 - 02:33 PM

multumesc mult pt informare dar daca poti sa/mi spui mai multe despre ce tb sa contina referatul resp ti/as multumi mult.Eu nu am facut nimic de genul asta pur si simplu s/a dat o decizie si gata.....

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 15 June 2009 - 01:28 PM




#4 mini_cinie

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 06 June 2009 - 05:18 AM

buna.si eu lucrez tot la o regie autonoma si de curand am primit si controlul financiar preventiv.spune-mi te rog in ce consta acest spor si cum se obtine,si daca este stipulat in lege acordarea lui.
multumesc mult.

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 15 June 2009 - 01:28 PM




#5 BIBI

    Membru activ

  • Validating
  • PipPipPip
  • 1336 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate, fiscalitate, legislatie

Postat 06 June 2009 - 08:20 PM

Citeaza

si de curand am primit si controlul financiar preventiv.spune-mi te rog in ce consta acest spor si cum se obtine,si daca este stipulat in lege acordarea lui.
multumesc mult.
Legislatie atasata, iar sporul este prevazut in contractul colectiv de munca si se acorda odata cu decizia de numire prin act aditional la contractul de munca.

Fisiere atasate


Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 15 June 2009 - 01:29 PM




#6 miami

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 12 June 2009 - 09:19 PM

vezi ordinul mf 522/2002 si vei gasi tot ce te intereseaza se cfpp






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL