Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
state de plata ianuarie 2009 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


state de plata ianuarie 2009


2 replies to this topic

#1 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 11 February 2009 - 03:17 PM

a depus cineva statele de plata pe luna ianuarie 2009 la ITM Bucuresti ?
ne poate spune ce cer ei sa fie scris obligatoriu in statul de plata pentru ca am citit tot felul de pareri dar nimic concret , pentru a nu face cozile de pomana
- ceva de genul :ce primesc , ce resping , ce mai vor de la sufletul nostru.
RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres



#2 fboji

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1114 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 February 2009 - 04:34 PM

Am auzit si eu de la o prietena (a trimis-o acasa) ca nu se primesc statele fara sa aibe inscrise CNP-urile, pe langa timpul lucrat si functia.
Eu le-am depus ca si pana acum, pentru ca am cerut sa mi se arate unde scrie in vreo lege treaba pe care o vor ei. Si nu intr-un afis emis de ITM. Am avut si copie dupa anexele de salarii la celebrul ordin :). Nu ma doare mana sa le adaug, dar sa-mi arate unde scrie ca trebe.
Si de ce nu depuneti statele in ziua de vineri, ca nu e nici o coada?

Daca ti se pare simplu ce ai de facut... inseamna ca nu cunosti toate amanuntele Imagine postata



#3 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 12 February 2009 - 07:50 AM

primesc si decl de comision vineri sau numai state ?
RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL