Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
modificare salariu - depunere la ITM - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

modificare salariu - depunere la ITM

1 reply to this topic

#1 medeea*

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:

Postat 25 February 2009 - 01:34 PM

Incepand cu 01.03.2009 am fost anuntata ca mi se va mari salariu. As vrea sa stiu in cat timp de la data incheierii unui nou act aditional privind aceasta noua modificare trebuie inregistrat la ITM? Multumesc!



#2 IRINA05

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 80 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:CONSTANTA

Postat 25 February 2009 - 01:37 PM

5 zile calendaristice...







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL