Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Poza utilizator - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Poza utilizator


4 replies to this topic

#1 HANDA76

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 261 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 06 March 2009 - 09:24 AM

Nu vreau sa deranjez, dar daca se poate, am si eu o mica nelamurire:
am incercat sa adaug poza la utilizator, dar nu am gasit decat" fotografiile utilizatorilor"
am vazut ca la ceilalti utilizatori, apare sub nume o poza , oricare
se poate sa ma indrumati?
Multumesc mult, si sunt fericita ca v-am descoperit, il recomand tuturor, am gasit multe raspunsuri bune aici



#2 Dana42

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2187 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RO

Postat 06 March 2009 - 10:29 AM

Cu Browse iti "iei" o poza, imagine, ce vrei... in formatul acceptat .jpg,.jpeg.... de pe calculatorul tau dar ii modifici
resize-ul inainte, sa o aduci la dimensiunile specificate in Panou...

Aceasta postare a fost editata de Dana42: 06 March 2009 - 10:29 AM

Dana




#3 HANDA76

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 261 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 06 March 2009 - 10:38 AM

multumesc, dar unde e browse-ul?
ca nu il gasesc
am adaugat o poza, insa nu apare la comentariul meu, doar daca intru in profil se vede



#4 MIKY2010

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 Postari:
  • Gender:Female

Postat 09 March 2009 - 09:43 AM

mergi la "panoul meu" si acolo in stanga paginii dai "editeaza avatar". asta pentru a-ti aparea poza sub nume.



#5 HANDA76

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 261 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 09 March 2009 - 09:49 AM

Multumesc mult, am reusit!
La multi ani tuturor doamnelor si domnisoarelor!
:frusty:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL