Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
delegatie sau detasare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


delegatie sau detasare

4 replies to this topic

#1 nicoleta pascal

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:iasi

Postat 19 April 2005 - 02:20 PM

Trebuie sa trimit 15 din angajatii mei la o lucrare in alta localitate decat cea in care este sediul firmei, perioada este de 60 de zile si aceasta perioada se poate prelungi. Trebuie sa fac pentru fiecare in parte cate o detasare sau ce alta solutie exista? Pe toata aceasta perioada stiu ca trebuie sa le dau diurna dar nu stiu cat. Unde gasesc informatii despre acordarea diurnelor?
n.pascal



#2 andi

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 77 Postari:

Postat 21 April 2005 - 04:19 PM

HG543/24.07.1995-MO174/07.08.1995
ORD 1817/18.12.2003-MO35/16.01.2004-AICI ESTE STABILIT NIVELUL DIURNEI VALABIL IN PREZENT.

andi



#3 nicoleta pascal

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:iasi

Postat 22 April 2005 - 12:30 PM

Multumesc! Mi-ai fost de ajutor.
n.pascal



#4 Mad X

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:
  • Location:constanta
  • Interests:contabile

Postat 27 April 2005 - 04:11 PM

fa o delegare



#5 andi

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 77 Postari:

Postat 13 May 2005 - 10:32 AM

ps. despre delegare si detasare citeste si in codul muncii!
andi






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL