Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
calc. salariu mediu / unitate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


calc. salariu mediu / unitate


3 replies to this topic

#1 Florentina.n

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 30 March 2009 - 06:28 PM

Buna,
stie cineva cum se calculeaza salariul mediu la nivel de unitate?

Multumesc

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 03 July 2009 - 11:49 AM




#2 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 30 March 2009 - 11:36 PM

da, daca ne spuneti fondul de salarii si numarul de angajati.




#3 Florentina.n

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 31 March 2009 - 01:34 PM

cred ca sunt cam 40 de angajati,nu stiu sigur...insa la nivel de sucursala suntem 6. oare se calculeaza pe sucursala sau per total? in cazul in care se calculeaza la nivel de sucursala fondul de salarii este 11000.



#4 DRAGOS NEGOITESCU

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 999 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 03 April 2009 - 10:01 AM

Legea face referire la unitate, cel mai indicat ar fi sa-l calculezi la nivelul intregii entitati juridice.
Dragos






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL