Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
LUCRARE LICENTA HELP ! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


LUCRARE LICENTA HELP !


1 reply to this topic

#1 ioana09

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 07 April 2009 - 07:27 PM

1. Buna! Am si eu o intrebare.Sunt studenta la Conta la Cluj si fac lucrarea de licenta despre leasing(economicitatea, eficienta si eficacitatea operatiunilor).Nu are cineva teorie despre leasing...dar strict la aceste 3 aspecte.Sau poate cineva sa imi dea mai multe sfaturi, sugestii?

2.In al doilea rand as dori sa intreb daca nu stiti vreun job in Cluj in domeniul conta sau firme unde se poate efectua un stagiu de practica.

Astept raspunsuri.Multumesc deocamdata.O zi cat mai buna !



#2 deea_vivi85

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 22 April 2009 - 11:02 PM

am si o problema. Nu stiu ce tema de licenta sa-mi aleg astept sfaturi;ce tema pare interesanta si apreciata de profi

Aceasta postare a fost editata de deea_vivi85: 22 April 2009 - 11:03 PM







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL