Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
salarii din cont poprit - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


salarii din cont poprit


  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 enya71

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 77 Postari:

Postat 15 April 2009 - 05:58 AM

buna ziua,
Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema: firma la care lucrez are conturile proprite de un furnizor prin intermediul unei firme de avocati. Datoria catre acel furnizor exista in documentele contabile si nu le contest. Totusi firma ca sa-si plateasca datoria ar trebui macar sa-si tina angajatii pentru a putea crea venituri. neancasand bani in numerar decat foarte rar deoareca lucrez cu sume mari si firme foarte mari, am fost la banca cu statul de salarii sa pot ridica macar salariile angajatilor si acestia refuza sa-mi elibereze sumele aferente salariilor. Le-am explicat ca am mai avut contul blocat de fisc si am putut ridica pe baza de stat salariile aferente salariatilor. Nici macar nu sunt in stare sa-mi explice ce sa schimbat in legislatie in ultimele 6 luni de nu pot ridica banii de salarii. Cum pot totusi ridica macar aceste salarii?
va multumesc!


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL