Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
omfp 1752 actualizat, legea contabilitatii actualizata, ias pentru cheltuieli, venituri si rezultat financiar - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


omfp 1752 actualizat, legea contabilitatii actualizata, ias pentru cheltuieli, venituri si rezultat financiar


2 replies to this topic

#1 laura_gh_007

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 17 April 2009 - 11:17 AM

Am o mare rugaminte la voi, cei care ma pot ajuta!
mi-am ales o tema de licenta privind "Contabilitatea cheltuielilor, veniturilor si rezultatul financiar", dar nu stiu de unde pot procura legile actualizate.

sunt foarte multe, legea contabilitatii, OMFP 1752 ACTUALIZAT PENTRU 2009, NOUL PLAN DE CONTURI, hotarari guvernamentale, si IAS-urile.
ias-urile credeam ca se pot gasi si ele in format .pdf, pe internet, dar pana la urma le gasesc la biblioteca, pt ca nu stiu daca si ele se actualizeaza.
dar OMFP 1752 ACTUALIZAT, NU IL GASESC PE INTERNET, mi-ar trebui in format .pdf, eu nu sunt abonata la monitorul oficial, sincer, va intreb, cum aflu si de unde toate aceste legi?
daca aveti o adresa de site, va rog mult sa-mi dati si mie, si cine stie, poate devenim colegi in domeniu si am sa ma revansez si eu
:)
Paste fericit si numai sanatate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

si multumesc frumos:)
laura,



#2 GAMA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Brasov
  • Interests:Dialogul este cea mai buna cale de a ajunge mai repede la solutii pozitive

Postat 18 April 2009 - 11:57 PM

Fisier atasat  Ord.1752_2005_la_zi.doc   1.86MB   769 downloads

Fisier atasat  Lg.contabilit.82_1991_republicata_iunie2008.doc   139.5K   323 downloads

Fisier atasat  ghid_aplic.OMFP_1752_2005.pdf   1.1MB   541 downloads

Fisier atasat  PLAN_CONTURI_OMFP.1752.doc   133K   275 downloads




#3 laura_gh_007

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 19 April 2009 - 10:19 PM

Vezi postareaGAMA, la Apr 19 2009, 12:57 AM, a spus:


Multumesc mult de tot,

Laura,






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL