Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Probleme contabilitate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Probleme contabilitate


6 replies to this topic

#1 marrymarr

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 23 April 2009 - 01:21 PM

Buna ! Sunt noua pe forum, si am cateva intrebari. Poate cineva sa ma ajute sa rezolv problemele de contabilitate din fisierul atasat? va rog mult! sunt in criza de timp, si as avea nevoie de ajutorul cuiva! va multumesc mult!

Fisiere atasate





#2 ziziana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 21 Postari:

Postat 24 April 2009 - 06:01 PM

As incerca eu sa te ajut(sunt tot anul I la conta) dar nu stiu exact pana cand vrei sa fie gata problemele.




#3 marrymarr

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 24 April 2009 - 07:17 PM

Multumesc tare mult! ti as fi recunoscatoare... cam pana pe 15.05, mai este timp doar ca eu lucrez pana seara tarziu si nu dispun de f mult timp liber. :sad:

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 14 May 2009 - 09:39 AM




#4 beatrice1971

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 519 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 April 2009 - 12:31 AM

Scuza-ma marrymarr dar nu este ok sa ceri rezolvarile pe tava. Principiul "mura in gura" nu te va ajuta in evolutia viitoare profesionala.
Nu am vazut niciun efort, cat de mic...macar incercari timide de a rezolva monografia postata. Tu vrei totul de-a gata.
Asta e motivul pentru care nici nu se inghesuie prea multa lume sa te ajute, poate te-ai intrebat...
Iar job-ul, crede-ma, nu e o scuza.

Aceasta postare a fost editata de beatrice1971: 25 April 2009 - 12:32 AM

Viata e ceea ce ti se intampla in timp ce esti ocupat sa faci alte planuri.



#5 oana30

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 11 June 2010 - 10:23 AM

am urmatoarea problema si nu reusesc sa o rezolv.
sper sa ma puteti ajuta:
Se ridica de la banca suma de 1700 lei, reprezentand jumatate din dividendele datorate.
Se inregistreaza plata dividendelor cuvenite actionarilor
va multumesc



#6 AnaB

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 215 Postari:

Postat 11 June 2010 - 12:42 PM

457 = 5121 1700



#7 leu50

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 Postari:

Postat 17 June 2010 - 10:07 PM

Vezi postareaoana30, la Jun 11 2010, 11:23 AM, a spus:

am urmatoarea problema si nu reusesc sa o rezolv.
sper sa ma puteti ajuta:
Se ridica de la banca suma de 1700 lei, reprezentand jumatate din dividendele datorate.
Se inregistreaza plata dividendelor cuvenite actionarilor
va multumesc
581= 5121 1700
5311 = 581 1700
457 = 5311 1700






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL