Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
indemnizatie crestere copil (de la tata)+ CIC cand mama nu are vechime - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


indemnizatie crestere copil (de la tata)+ CIC cand mama nu are vechime

20 replies to this topic

#21 lup gabriela monica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Baia Sprie

Postat 11 September 2009 - 03:37 PM

buna...as avea si eu o intrebare in legatura cu indemnizatia pt cresterea copilului...din ian a.c beneficiez de indemnizatie de somaj pana in luna octombrie a.c, problema e ca sunt insarcinata (3 luni) si ma intreb oare cum sa fac sa pot beneficia de indemnizatie de maternitate, tinand cont de faptul ca ar trebui sa nasc la inceputul lunii martie 2010....nu cred ca am nici o sana sa imi gasesc ceva de lucru fiind insarcinata deja in 5 luni cand mi se termina somajul...






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL