Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
model declaratie fct de baza si alte deduceri salariale - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


model declaratie fct de baza si alte deduceri salariale

1 reply to this topic

#1 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 03 May 2009 - 03:31 PM

:biggrin:

Fisiere atasate





#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 December 2011 - 09:16 PM

Am actualizat acesta decl. pe proprie raspundere a salariatului (cu ocazia angajarii) si cred ca asa e mai cuprinzatoare.

Eu am inceput sa o folosesc cu toate punctele din ea, chiar daca unele elemente se mai pot regasi si in alte documente; de ex. salariatul poate scrie pe fisa postului care ramane la dosarul lui de personal (la firma, adica) faptul ca a primit 1 ex. al fisei sale de post; similar pt CIM ... iar pt ROI poate scrie intr-un tabel cu semnaturile de luare la cunostinta de catre salariati, care tabel este atasat la ROI.

Eu prefer sa am 2 semnaturi separate care sa ateste aceste luari la cunostinta si primiri de documente, ca sa fiu si mai sigura ca salariatul este de acord ca am indeplinit toate formalitatile cerute de lege in vederea angajarii sale. Consider ca-i o solutie buna pt ambele parti.

Fisiere atasate








Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL