Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
fisa magazie cu regim special - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

fisa magazie cu regim special

5 replies to this topic

#1 francesca2009

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 113 Postari:

Postat 06 May 2009 - 07:35 AM

se mai folosesc fise de magazie cu regim special?



#2 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 07 May 2009 - 08:41 PM

Nu, deoarece numai exista regim special.




#3 amandeal

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:

Postat 08 May 2009 - 07:45 AM

Vezi postareafrancesca2009, la May 6 2009, 08:35 AM, a spus:

se mai folosesc fise de magazie cu regim special?

Da , dar seria si numarul ti le stabilesti tu prin decizie interna.



#4 madalinab

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1733 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 08 May 2009 - 10:15 AM

Sa nu inducem, totusi, in eroare. Se pot folosi acele fise ca o modalitate de tinere a evidentei documentelor, dar nu sunt obligatorii.
Madalina



#5 BogdanJuverdeanu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 26 January 2010 - 02:57 PM

M-ati putea ajuta cu documentul legislativ care anuleaza obligativitatea tinerii evidentei documentelor (facturi, chitante etc.) cu ajutorul fiselor de magazie ale formularelor cu regim special?
Multumesc!



#6 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 27 January 2010 - 08:28 AM

Vezi postareamadalinab, la May 8 2009, 08:15 AM, a spus:

Sa nu inducem, totusi, in eroare. Se pot folosi acele fise ca o modalitate de tinere a evidentei documentelor, dar nu sunt obligatorii.


la un control pentru rambursare de tva m-au pus sa fac o situatie in care se treceau toate fact achizitionate si cele anulate , asa ca este mai bine sa se tina o evidenta
RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL