Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
reprogramare examen? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


reprogramare examen?

4 replies to this topic

#1 Sinona

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 06 May 2009 - 12:56 PM

Buna,
M-am inscris la 2 examene pt iunie 2009. In cazul in care anunt ca nu ma voi prezenta, se transfera banii platiti pt urmatorul exam entry? Are cineva vreo idee?
Va multumesc pt raspunsuri!



#2 Gabriela.Berendei

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Ploiesti, Prahova

Postat 07 May 2009 - 08:15 AM

Vezi postareaSinona, la May 6 2009, 01:56 PM, a spus:

Buna,
M-am inscris la 2 examene pt iunie 2009. In cazul in care anunt ca nu ma voi prezenta, se transfera banii platiti pt urmatorul exam entry? Are cineva vreo idee?
Va multumesc pt raspunsuri!


Buna Sinona,

Nu ti se transfera banutii. Ce e platit ramane platit. Daca vrei sa dai examen si in Decembrie 2009, platesti din nou.

O zi buna!

Multe lucruri nu vreau sa le stiu. Intelepciunea traseaza si cunoasterii limite. Nietzsche



#3 diana-veronica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 201 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:targu mures

Postat 08 May 2009 - 07:56 AM

Eu stiu ca banii se pot "reporta" daca duci o adeverinta de la medic din care sa rezulte ca nu ai fost capabila fizic sa participi la examen. Intreaba si la providerul tau, sau direct la ACCA Romania.



#4 Gabriela.Berendei

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Ploiesti, Prahova

Postat 12 May 2009 - 05:07 PM

Vezi postareadiana-veronica, la May 8 2009, 08:56 AM, a spus:

Eu stiu ca banii se pot "reporta" daca duci o adeverinta de la medic din care sa rezulte ca nu ai fost capabila fizic sa participi la examen. Intreaba si la providerul tau, sau direct la ACCA Romania.


Nu m-am gandit la asa o situatie grava, ci ori nu inveti si nu te duci, ori nu ai chef, ori ai uitat :)
Multe lucruri nu vreau sa le stiu. Intelepciunea traseaza si cunoasterii limite. Nietzsche



#5 diana-veronica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 201 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:targu mures

Postat 19 May 2009 - 07:11 AM

In acest caz, mai platesti o data taxa de examen.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL