Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Cum fac ca sa-mi gasesc FEMEIE DE SERVICI? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Cum fac ca sa-mi gasesc FEMEIE DE SERVICI?

1 reply to this topic

#1 GPanait

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:muzica clasica

Postat 22 May 2009 - 08:33 PM

Buna ziua.

Caut femeie de servici pentru curatenie saptaminala acasa. Sa stie ce inseamna IGIENA, sa fie curata, sa nu fure si sa aiba putere de munca pentru spalat suprafete mari (faianta, pereti) dar sa fie genul de om meticulos care curata in fiecare colt, nu doar "de ochii soacrei".

Cum fac sa gasesc pe cineva? Voi cum ati procedat?

Daca stiti pe cineva, trimiteti e-mail la ionescu65@gmail.com sau sunati la telefon 0760.314.581! MULTUMESC!



#2 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 22 May 2009 - 11:17 PM

Cred ca cel mai nimerit era sa cauti pe net, sunt cateva site-uri care se ocupa cu asa ceva.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL