Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ultimul plan de conturi pentru institutii publice - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

ultimul plan de conturi pentru institutii publice

6 replies to this topic

#1 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 May 2009 - 02:53 PM

View Posteustudent, on May 26 2009, 03:45 PM, said:

Unde gasesc ultimul plan de conturi pentru institutii publice ca am innebunit cautand.

il puteti ajuta, va rog ?? :sad:



#2 ovidiu_adrian79

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:VASLUI

Postat 26 May 2009 - 03:09 PM

l-as ajuta eu, insa nu pot face atasamentul (imi da o eroare) :sad: :lnr (51): :angry: . Poate totusi ii este de folos si asta: omfp 1917/2005- pentru aprobarea Normelor metodologice privind organizarea si conducerea contabilitatii institutiilor publice, Planul de conturi pentru institutiile publice si instructiunile de aplicare a acestuia.




#3 eleysa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:arges

Postat 27 May 2009 - 11:55 AM

SPER SA VA FIE DE FOLOS, EU ASTA FOLOSESC

Fisiere atasate





#4 Tzica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 161 Postari:

Postat 03 February 2014 - 11:10 AM

2012 din 17.12.2013

Fisiere atasate





#5 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 04 February 2014 - 12:12 PM

hehee.... lume noua :biggrin2:
bine ai revenit, long time no see !



#6 camir

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:

Postat 04 February 2014 - 12:42 PM

Buna ziua,
poate cineva sa ma ajute cu Urdinul 1917/2005 , actualizat cu Ordinul 2021/2013 ?
Multumesc



#7 akares59

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 47 Postari:

Postat 12 February 2014 - 10:05 AM

Buna.
Este mai sus, postat de Tzica, doar ca a scris 2012, in loc de 2021, dar in titlul doc este bine.
Eu il am dar nu reusesc sa il postez.

Uite ca am reusit. Eu incercam sa il postez dupa ce am postat, deci in editare nu am reusit.

Fisiere atasate


Aceasta postare a fost editata de akares59: 12 February 2014 - 10:04 AM







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL