Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
model cerere regim derogatoriu - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

model cerere regim derogatoriu

2 replies to this topic

#1 mamadana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 186 Postari:
  • Location:galati

Postat 29 May 2009 - 11:37 AM

va rog daca are cineva un model pt cererea ce trebuie depusa la Admin Finaciara privind acordarea regimului derogatoriu (in cazul suspendarii activ ) am cautat .... dar ori am trecut eu prea repede... ori nu am vaut rabdarea necesara.... si nu am gasit
si daca se mai poate si un model de AGA sau deciz actionar unic privind suspendarea activ


multumesc anticipat
daniela



#2 raluca2006

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:

Postat 29 May 2009 - 01:04 PM

Eu am facut cererea atasata si am depus-o la Fisc.

Fisiere atasate





#3 mamadana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 186 Postari:
  • Location:galati

Postat 01 June 2009 - 04:51 PM

multumesc frumos raluca 2006 ; as mai vrea sa te intreb ceva , pt ca inteleg ca ai depus dosarul de suspendare ( cu riscul de a nu ma incadra in sectiunea respectiva ) cum procedezi cu documentele care mai vin ulterior la plata sau incasare ? de ex in cazul meu , am scadente la incasari cu mult dupa termenul de suspendare , la fel si pentru furnizori , mai vin cateva fact pt servicii...tii in continuare evidenta c\ si intocmesti balanta lunara.... suspendarea referindu-se la activitatile care aduc venituri de fapt .... cel putin asa inteleg eu....... si banuiesc ca depui d300 ca si inainte .... D394 iar d100 si d102 conf regim derogatoriu ????

as fi fericita daca mi-ai impartasi din experienta ta
multam fain !

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 17 June 2009 - 07:38 PM

daniela






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL