Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
contabila greseste? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


contabila greseste?


23 replies to this topic

#21 DRAGOS NEGOITESCU

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 999 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 30 June 2009 - 11:19 AM

Eu cred ca mai bine s-ar inchide topicul asta, discutia este aberanta.
Dragos



#22 (anisoara bobi)

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 73 Postari:

Postat 30 June 2009 - 01:21 PM

da fapt si de drept TVA il incaseaza de la clienti; si eu am un caz cu o fabrica de lapte cunoscuta si pana la urma seful a inteles ca tb platit tva




#23 Dana42

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2187 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RO

Postat 30 June 2009 - 01:44 PM

Sper sa inchida Otilia topicul, asa cum a spus si Negocont. Este penibil sa se mai explice acum ce inseamna TVA, indiferent cui, dupa atatia ani de cand a fost introdusa aceasta taxa in Romania, taxa care oricum la infiintarea unei firme esti obligat sa stii ce inseamna pt.a putea alege cum te declari, printre multe alte aspecte, plus ca sunt de prisos comentariile la ce s-a scris aici cu rea credinta de catre cea care a deschis subiectul si radubc. Punct... hai sa nu mai pierdem timpul inutil.

Dana




#24 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 30 June 2009 - 06:01 PM

topic inchis, dragilor :sad:






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL