Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
declaratii lunare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

declaratii lunare

6 replies to this topic

#1 Anitza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 43 Postari:

Postat 06 August 2009 - 09:11 AM

Buna ziua.
Imi puteti spune de unde sa downloadez programele ptr declaratiile de somaj, pensii (ian.), sanatate(ian.). M-au pus cei de la primarie sa le fac eu incepand de luna aceasta ( eu lucrez la o scoala iar banii sunt in contul primariei, nu s-a facut inca descentralizarea). Am luat deja ceva dar nu stiu daca este bine (ultimele , actualizate).
Multumesc pentru intelegere.



#2 DRAGOS NEGOITESCU

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 999 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 06 August 2009 - 11:22 AM

Daca dadeai si tu o cautare pe google...
http://www.salarizar...alarii-2009.htm

Dragos



#3 Anitza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 43 Postari:

Postat 07 August 2009 - 08:19 AM

Multumesc pentru raspuns.
Eu tot de google m-am folosit pentru a lua declaratiile, pur si simplu am vrut sa ma verific daca am luat ce trebuia.
Vroiam parerea celor care au lucrat deja pe ele dar deeee......................probabil nu prea aveti timp pentru contabilii acestia mai mici, inteleg.
Merci inca odata.



#4 Dana42

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2187 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RO

Postat 07 August 2009 - 02:17 PM

Anitza, de ce te simti frustrata ? Ti s-a raspuns si nu exista contabili mici, mijlocii, mari etc., nu se fac diferente pe Forum, nici nu se prea stie cine ce este, de cele mai multe ori. Toti ne luam de pe net declaratiile sau direct de la surse si declaratiile le poate descarca si o persoana care nu are studii de contabilitate.
Asa ca, sunt convinsa ca Negocont nu a facut nici o diferenta de genul celei la care te-ai gandit tu si nici macar nu s-a gandit ca te-ai putea simti ofensata.
Mai mediteaza...
:lostit (13):

Dana




#5 Anitza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 43 Postari:

Postat 07 August 2009 - 04:22 PM

Scuze daca am fost inteleasa gresit.............asta este.



#6 trikule

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 150 Postari:
  • Gender:Male

Postat 07 August 2009 - 10:05 PM

Vezi postareaAnitza, la Aug 7 2009, 04:22 PM, a spus:

Scuze daca am fost inteleasa gresit.............asta este.


Cei mai multi uita cum au fost si ei la inceput,

Foloseste foarte des site-urile Min. finantelor, ANAF, CNAS, CNPAS, etc, acolo gasesti toata legislatia necesara, si formularele .



#7 Anitza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 43 Postari:

Postat 08 August 2009 - 07:04 AM

Merci mult de tot. De site-ul min. de finante ma foloseam mai des dar de restul nu prea sau chiar deloc.
Merci pt intelegere.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL